Kilka słów o Nas

Witam Państwa na stronie Dental-House. Gabinet powstał ponieważ chciałem czerpać zadowolenie z dobrze wykonywanej pracy. Jest to możliwe ponieważ stworzyłem zespół doświadczonych, współpracujących i uzupełniających się specjalistów.

Nasz zespół pracuje bez zbędnego pośpiechu oraz w przyjaznej atmosferze. Stosujemy najlepsze, nowoczesne, sprawdzone materiały i urządzenia. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach, zjazdach i wystawach stomatologicznych. Swoją prace opieramy na rzetelnej wiedzy, pasji i doświadczeniu. Efektem tego jest zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów.

Lecząc zęby leczymy również cały układ żujący: zęby, dziąsła, mięśnie żwacze, stawy skroniowo-żuchwowe. Zwracamy tez uwagę na ogólna kondycje pacjenta. Rozmawiamy o diecie oraz informujemy o prawidłowej higienie oraz profilaktyce jamy ustnej.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Plan leczenia który powstaje podczas konsultacji całego zespołu lekarzy specjalistów przedstawiamy pacjentowi w sposób czytelny i zrozumiały. Wyróżniamy się najwyższym standardem usług, skutecznością oraz kompleksowym podejściem do leczenia, dzięki temu śmiało możemy zabiegać o Państwa zaufanie.


Poniżej prezentujemy usługi dostępne w naszym gabinecie:

Prezentacja wideo