Zabiegi realizowane w naszym gabinecie

Naszym Pacjentom oferujemy opiekę stomatologiczną opartą na doświadczeniu i wykorzystywaniu nowoczesnej technologii, a także na ciągłym kształceniu się poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach medycznych. Realizujemy kompleksowy zakres usług, stale go rozwijając
i wprowadzając nowe sposoby leczenia.

Ogólny zakres usług

Poniżej prezentujemy usługi dostępne w naszym gabinecie: Chętnie też udzielimy informacji o stosowanych materiałach i urządzeniach. Mamy się czym pochwalić. Możemy pokazać i wytłumaczyć na czym polega planowany lub wykonywany zabieg praktycznie na każdym etapie leczenia. W tym celu przy fotelach zamontowane są kamery wewnątrz-ustne, podłączone do monitorów.

Leczymy bez bólu!

Ty masz kontrolę! Twoja lewa ręka w górze oznacza, że wiertła oraz inne narzędzia automatycznie przestają pracować. Każdy zabieg możemy wykonać bezboleśnie w znieczuleniu.

Do znieczuleń stosujemy aparat THE WAND™ 

Komputer steruje podawaniem środka znieczulającego, zabieg jest przyjemniejszy i bardziej precyzyjny. Mamy duży wybór środków znieczulających o różnej mocy i czasie działania. Zawsze staram się pracować bez pośpiechu. Zawsze zaczynam leczenie, gdy znieczulenie działa w 100%, a pacjent się „dostroi” :).

Nowoczesna implantologia

Dzisiejsza implantologia to najlepszy sposób przywrócenia pięknego uśmiechu. W naszym gabinecie stosujemy implanty renomowanej, szwedzkiej firmy ASTRA-TECH. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonego chirurga. Dodatkowo ważną, rzeczą jest to, że nasze implanty objęte są 10 letnią gwarancją!

 

 

Ceny usług stomatologicznych

Szczegółowe ceny wszystkich dostępnych zabiegów dostosowane są indywidualnie i dokładnie uzgadniane podczas wizyty.

Zabiegi podstawowe Leczenie kanałowe
Chirurgia
Implanty
Protetyka
Wybielanie zębów
Leczenie dzieci